PVC-ridå frostbeständig, klargrön (200×5 mm)
PVC-ridåer, frostbeständiga, klargröna (200×5 mm) — lämpliga för kylrum och utomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17254
Tillgänglighet:
I lager
9,47€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 5 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Storlek | ≠ 5×200 mm |
| Färg | Grön |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |