PVC-ridå för livsmedelsproduktion (200×2 mm)
PVC-ridåer för livsmedelsproduktion (200×2 mm) — lämpliga för hygienområden och livsmedelsindustrin.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17262
Tillgänglighet:
I lager
3,93€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Storlek | ≠ 2×200 mm |
| Färg | Transparent |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |