PVC-ridå standard, transparent (200х4 mm)
PVC-ridåer, standard, transparenta (200×4 mm) — ger god sikt och är lämpliga för inomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17242
Tillgänglighet:
I lager
4,88€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 4 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Storlek | ≠ 4×200 mm |
| Färg | Transparent |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |