PVC-ridå standard (200×2 mm)
PVC-ridåer, standard (200×2 mm) — lämpliga för inomhusbruk och arbetsområden.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17240
Tillgänglighet:
I lager
2,88€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Storlek | ≠ 2×100 mm |
| Färg | Transparent |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |