PVC-ridå för livsmedelsproduktion (300×3 mm)
PVC-ridåer för livsmedelsproduktion (300×3 mm) — lämpliga för hygienområden och livsmedelsindustrin.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17263
Tillgänglighet:
I lager
9,85€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 3 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Storlek | ≠ 3×300 mm |
| Färg | Transparent |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |