PVC-ridå frostbeständig, klargrön (200×3 mm)
PVC-ridåer, frostbeständiga, klargröna (200×3 mm) — lämpliga för kylrum och utomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17252
Tillgänglighet:
I lager
4,29€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 3 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Storlek | ≠ 3×200 mm |
| Färg | Grön |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |