PVC-ridå standard, ljusblå (1200×7 mm)
PVC-ridåer, standard, ljusblå (1200×7 mm) — lämpliga för inomhusbruk och arbetsområden.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17274
Tillgänglighet:
I lager
88,00€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 7 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Storlek | ≠ 7×1200 mm |
| Färg | Färglös |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |