PVC-ridå standard, transparent (1000х6,5 mm)
PVC-ridåer, standard, transparenta — ger god sikt och är lämpliga för inomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17267
Tillgänglighet:
I lager
70,05€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 6.5 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Storlek | ≠ 6,5×1000 mm |
| Färg | Färglös |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |