PVC-ridå standard, transparent (1400х0,5 mm)
PVC-ridåer, standard, transparenta (1400×0,5 mm) — ger god sikt och är lämpliga för inomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17268
Tillgänglighet:
I lager
6,98€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 0.5 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| Storlek | ≠ 0,5×1400 mm |
| Färg | Färglös |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |