PVC-ridå standard (1000×0,4 mm)
PVC-ridåer, standard (1000×0,4 mm) — lämpliga för inomhusbruk och arbetsområden.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17271
Tillgänglighet:
I lager
5,98€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 0.4 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Storlek | ≠ 0,4×1000 mm |
| Färg | Färglös |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |