PVC-ridå standard, UV-beständig (1000×1 mm)
PVC-ridåer, standard, UV-beständiga (1000×1 mm) — skyddar mot solljus och är lämpliga för utomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17270
Tillgänglighet:
I lager
16,97€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 1 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Storlek | ≠ 1×1000 mm |
| Färg | Färglös |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |