PVC-ridå standard, ljusblå (200×2 mm)
PVC-ridåer, standard, ljusblå (200×2 mm) — lämpliga för inomhusbruk och arbetsområden.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17241
Tillgänglighet:
I lager
3,45€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Storlek | ≠ 2×200 mm |
| Färg | Ljusblå |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |