PVC-ridå standard, grön (400×4 mm)
PVC-ridåer, standard, grön (400×4 mm) — lämpliga för inomhusbruk och arbetsområden.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17281
Tillgänglighet:
I lager
12,69€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 4 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Storlek | ≠ 4×400 mm |
| Färg | Grön |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |