PVC-ridå med antireflexeffekt (300×2 mm)
PVC-ridåer med antireflexeffekt (300×3 mm) — reducerar bländning och skapar en behaglig arbetsmiljö.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17249
Tillgänglighet:
I lager
5,74€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Storlek | ≠ 2×300 mm |
| Färg | Röd |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |