PVC-ridå (påkörningsskydd), frostbeständig, räfflad (300×3 mm)
PVC-ridåer, frostbeständiga och räfflade (300×3 mm) — lämpliga för kylrum och utomhusbruk.
Leverans: 2 - 5 dagar
Artikel:
17294
Tillgänglighet:
I lager
7,50€
Length: Löpmeter
| Produkttyp | Tejp |
|---|---|
| Length | Löpmeter |
| Tjocklek | 3 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Storlek | ≠ 3×300 mm |
| Färg | Blå |
| Land | Frankrike |
| Tillverkare | Extruflex |